Ürünlerimiz
Alışveriş Sepetim

Burç Kolyeleri

Brand: Oneprettywish
Akrep  burcu burç kolyesinde mavi topaz doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Mavi topaz - Cesaret, neşe ve hoşnutluk duygularını kuvvetle..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Aslan burcu burç kolyesinde kristal kuvars doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Kristal kuvars; -Beyin fonksiyonlarını uyararak duygusal  dengeyi sağlar...
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Balık burcu burç kolyesinde yeşim(jade) doğal taşı kullanılmıştır.. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Yeşim taşı (jade); -Huzur ve saflığın sembolüdür. -Hayalperestler için uğurl..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Başak burcu burç kolyesinde karneol doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Karneol (kırmızı akik); -Yenilik ve sadakat taşıdır. -Yaratıcı gücünüzü canlandırırken y..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Boğa burcu burç kolyesinde akik doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Akik; -Ruhsal olarak insan üzerinde bulunan stresi ve gerginliği azaltır.  -Akıl ve ..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
İkizler burcu burç kolyesinde kaplan gözü doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır Kaplan gözü; -Cesareti artırır ve hayatınızın bir amaçtan yoksun olduğunu düşündüğü..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Koç burcu burç kolyesinde hematit doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Hematit; -Stres azaltıcı özelliği vardır. -Duygu-durum bozukluklarının yönetimine yardımcı..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Kova burcu burç kolyesinde ametist doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Ametist; -Konsanstasyonu kolaylaştırır. -Olumsuz düşünceleri yok edici etkisi vardır. ..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Oğlak burcu burç kolyesinde garnet doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Garnet; -Heyecan ve boşluk duygularına kapıldığınızda dengenizi korumanızda  yard..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Terazi burcu burç kolyesinde pembe kuvars doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Pembe kuvars; -Tüm sevgi duygularını güçlendirir. -Yatıştırıcı etkisi ile kalbi..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Yay  burcu burç kolyesinde turkuaz doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Turkuaz; -Nazara karşı koruduğuna inanılmaktadır.  -Akıl ve mant..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Yengeç burcu burç kolyesinde aventurin doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Aventurin; -Duygusal bakımdan dengeleyici etkisi  olduğundan depresyona karşı et..
219,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)