Ürünlerimiz
Alışveriş Sepetim

Çift Bileklikleri

Brand: Oneprettywish
925 ayar gümüş unisex düğüm bileklik. Adet ya da çift olarak satılmaktadır. Gold ve gümüş olarak iki rengi bulunmaktadır. Hediye kutusu ile istediğiniz not ile gönderim yapılır.Uzun süreli kullanım için parfüm, deodorant, sabun, krem gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır...
470,00TL
Brand: Oneprettywish
 Enerji bedenleri tasarım kart ve 925 ayar gümüş mors alfabesi çift bileklik. 925 Ayar Gümüş Yuvarlak Boncuk (3 mm) ve 925 Ayar Gümüş Tüp Boncuk (5 mm) ve siyah paraşüt ipi ile hazırlanmıştır. Arkası ayarlanabilir makromedir. Her bilek ölçüsüne uygundur. Kendinizin veya sevdiklerinizin is..
325,00TL
Brand: Oneprettywish
Siparişte 2 adet 925 ayar gümüş mors alfabesi bileklik bulunur. Görseldeki LOVELANDIK kartı ve hediye kutusu ile gönderilir.   925 Ayar Gümüş Yuvarlak Boncuk (3 mm) ve 925 Ayar Gümüş Tüp Boncuk (5 mm) ve siyah paraşüt ipi ile hazırlanmıştır. Arkası ayarlanabilir makromedir. He..
325,00TL
Brand: Oneprettywish
Plaka malzemesi, pirinç üzeri altın kaplama/rodyum kaplamadır.İstediğiniz harfleri sipariş sırasında belirtiniz. 1. harf plakanın sol tarafına, 2.harf plakanın sağ tarafına basılacaktır.Eğer  KALP  işareti istemiyorsanız ya da harflerin plakadaki yerleri hakkında değişiklik istiyorsan..
129,90TL
Brand: Oneprettywish
Plaka Bileklik Harf Baskılı Kişiye ÖzelPlaka malzemesi, pirinç üzeri altın kaplama/rodyum kaplamadır.İstediğiniz harfi sipariş sırasında belirtiniz. Eğer  KALP  işareti istemiyorsanız lütfen sipariş notunda belirtiniz...
129,90TL
Brand: Oneprettywish
Red string çift bileklik 925 ayar gümüş boncuklu 1 Adet kırmızı ip bileklikte 925 ayar gümüş 3mm gümüş/gold rengi boncuk bulunmaktadır. (gümüş/gold rengi boncuk seçiniz)1 adet kırmızı ip boncuksuzdur. Görseldeki kart ile gönderilir..
129,50TL
Brand: Oneprettywish
Red string çift bileklik 925 ayar gümüş boncuklu 1 Adet siyah ip bileklikte 925 ayar gümüş 3mm gold/gümüş rengi boncuk bulunmaktadır. (gümüş/gold boncuk seçiniz)1 adet kırmızı ip boncuksuzdur. Görseldeki kart ile gönderilir..
129,50TL
Brand: Oneprettywish
Red string çift bileklik 925 ayar gümüş boncuklu 1 Adet kırmızı ip bileklikte 925 ayar gümüş 3mm gümüş/gold rengi boncuk bulunmaktadır. (gümüş/gold rengi boncuk SEÇİNİZ)1 adet siyah ip boncuksuzdur. Görseldeki kart ile gönderilir..
129,50TL
Brand: Oneprettywish
Red string çift bileklik siyah ip 925 ayar gümüş boncuklu 1 Adet siyah ip bileklikte 925 ayar gümüş 3mm gümüş/gold rengi boncuk bulunmaktadır. (gold/gümüş boncuk seçiniz)1 adet siyah  ip boncuksuzdur. Görseldeki kart ile gönderilir..
129,50TL
Red String Kırmızı İp Çİft Bileklik
Çok Satanlar
Brand: Oneprettywish
Red String of Fate, Kaderin Kırmızı İpliği çift bileklik. Görseldeki kart ile gönderilir. 2 adet kırmızı asansörlü ayarlanabilir bileklikten oluşur.Çin mitolojisi kaynaklı bir inanışa göre, aşk ve ay tanrısı Yuè Xià Lao, birbirinin kaderinde olan insanları sadece kendisinin gördüğü uzun bir kırmızı ..
99,50TL
Brand: Oneprettywish
Red String of Fate, Kaderin Kırmızı İpliği çift bileklik. Görseldeki kart ile gönderilir. 1 adet kırmızı 1 adet siyah asansörlü ayarlanabilir bileklikten oluşur.Çin mitolojisi kaynaklı bir inanışa göre, aşk ve ay tanrısı Yuè Xià Lao, birbirinin kaderinde olan insanları sadece kendisinin gördüğü uzun..
99,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)