Ürünlerimiz
Alışveriş Sepetim

Erkekler İçin

Brand: Oneprettywish
925 ayar gümüş unisex düğüm bileklik. Adet ya da çift olarak satılmaktadır. Gold ve gümüş olarak iki rengi bulunmaktadır. Hediye kutusu ile istediğiniz not ile gönderim yapılır.Uzun süreli kullanım için parfüm, deodorant, sabun, krem gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır...
470,00TL
Brand: Oneprettywish
Plaka malzemesi, pirinç üzeri altın kaplama/rodyum kaplamadır.İstediğiniz harfi/harfleri sipariş sırasında belirtiniz. 1. harf plakanın sol tarafına, 2.harf plakanın sağ tarafına basılacaktır.Eğer  '' & '' işareti istemiyorsanız ya da harflerin plakadaki yerleri hakkında değişiklik ist..
129,00TL
Kırmızı Dilek İpi Bileklik
Çok Satanlar
Brand: Oneprettywish
Kırmızı dilek ipi bileklik.Kullanımı; Kırmızı bilekliğinizi dilek tutup bileğinize bağlıyorsunuz, ip kendiliğinden kopar ya da çözülürse dileğinizin gerçekleşeceğine inanılıyor. İpin cinsi yünlü iptir...
69,90TL
Kırmızı İp Red String Bileklik
Çok Satanlar
Brand: Oneprettywish
Red String Of Fate Eski bir çin inanışına göre görünmez kırmızı bir ip, kaderinde olanları, zamana, yere veya koşullara bakmaksızın birbirine bağlar. İplik uzayabilir veya dolanabilir ancak asla kopmaz... Kırmızı ipin şans getirdiğine inanılır. Suya dayanıklıdır her bileğe göre ayarlanabilir. ..
55,00TL
Brand: Oneprettywish
925 Ayar Gümüş Yuvarlak Boncuk (3 mm) ve 925 Ayar Gümüş Tüp Boncuk (5 mm) ve siyah paraşüt ipi ile hazırlanmıştır.Nokta(.) ve çizgilerden(-) oluşan Mors Alfabesi ile istediğiniz ismi veya mesajı 925 ayar gümüş boncuklar kullanarak oluşturuyoruzArkası ayarlanabilir makromedir. Her bilek ölçüsüne u..
180,00TL
Brand: Oneprettywish
Red string çift bileklik 925 ayar gümüş boncuklu 1 Adet kırmızı ip bileklikte 925 ayar gümüş 3mm gümüş/gold rengi boncuk bulunmaktadır. (gümüş/gold rengi boncuk seçiniz)1 adet kırmızı ip boncuksuzdur. Görseldeki kart ile gönderilir..
129,50TL
Brand: Oneprettywish
Red string çift bileklik 925 ayar gümüş boncuklu 1 Adet kırmızı ip bileklikte 925 ayar gümüş 3mm gümüş/gold rengi boncuk bulunmaktadır. (gümüş/gold rengi boncuk SEÇİNİZ)1 adet siyah ip boncuksuzdur. Görseldeki kart ile gönderilir..
129,50TL
Brand: Oneprettywish
Red string çift bileklik siyah ip 925 ayar gümüş boncuklu 1 Adet siyah ip bileklikte 925 ayar gümüş 3mm gümüş/gold rengi boncuk bulunmaktadır. (gold/gümüş boncuk seçiniz)1 adet siyah  ip boncuksuzdur. Görseldeki kart ile gönderilir..
129,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)