Ürünlerimiz
Alışveriş Sepetim

Burç Bileklikleri

Brand: Oneprettywish
Akrep burcu burç bilekliğinde mavi topaz doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Mavi topaz- Cesaret, neşe ve hoş..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Aslan burcu burç bilekliğinde kristal kuvars doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Kristal kuvars;-Beyin fonksi..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Balık burcu burç bilekliğinde yeşim(jade) doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Yeşim taşı (jade);-Huzur ve saf..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Başak burcu burç bilekliğinde karneol doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Karneol (kırmızı akik);-Yenilik ve ..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Boğa burcu burç bilekliğinde akik doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Akik;-Ruhsal olarak insan üzerinde bulu..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
İkizler burcu burç bilekliğinde kaplan gözü doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Kaplan gözü;-Cesareti artırır..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Koç burcu burç bilekliğinde hematit doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Hematit;-Stres azaltıcı özelliği vard..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Kova burcu burç bilekliğinde ametist doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Ametist;-Konsanstasyonu kolaylaştırı..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Oğlak burcu burç bilekliğinde garnet doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Garnet;-Heyecan ve boşluk duyguların..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Terazi burcu burç bilekliğinde pembe kuvars doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Pembe kuvars;-Tüm sevgi duygu..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Yay burcu burç bilekliğinde turkuaz doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Turkuaz;-Nazara karşı koruduğuna inan..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Yengeç burcu burç bilekliğinde aventurin doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Aventurin;-Duygusal bakımdan den..
159,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)