Ürünlerimiz
Alışveriş Sepetim

Doğal Taş Kolyeler

Brand: Oneprettywish
Akrep  burcu burç kolyesinde mavi topaz doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Mavi topaz - Cesaret, neşe ve hoşnutluk duygularını kuvvetle..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Aslan burcu burç kolyesinde kristal kuvars doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Kristal kuvars; -Beyin fonksiyonlarını uyararak duygusal  dengeyi sağlar...
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Aventurin inci papatya figaro zincir kolye. Doğal taş ile hazırlanmıştır. Altın kaplama malzeme kullanılmıştır. El yapımıdır. 53-55 cm boyundadır...
310,00TL
Brand: Oneprettywish
Balık burcu burç kolyesinde yeşim(jade) doğal taşı kullanılmıştır.. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Yeşim taşı (jade); -Huzur ve saflığın sembolüdür. -Hayalperestler için uğurl..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Başak burcu burç kolyesinde karneol doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Karneol (kırmızı akik); -Yenilik ve sadakat taşıdır. -Yaratıcı gücünüzü canlandırırken y..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Bereket kolyemiz, 4 mm boyutunda Sitrin doğal taşları ile tasarlanmıştır. 45 cm altın kaplama zincir kullanılmıştır. Görseldeki bereket kartı ve hediye kutusu ile gönderilir. Takılarınızı sudan ve kimyasaldan uzak tutmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece uzun süre kararma olmadan kullanabilirsiniz. Sitri..
289,00TL
Brand: Oneprettywish
Boğa burcu burç kolyesinde akik doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Akik; -Ruhsal olarak insan üzerinde bulunan stresi ve gerginliği azaltır.  -Akıl ve ..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Doğal taşlar ve 925 ayar gümüş zincir ile tasarlanmıştır. Zincir uzunluğu 42 cm +5 cm uzatma zinciri mevcuttur7 çakranın birbirinden farklı 7 rengi ve bunların anlamları şu şekildedir: Kök çakra (Farkındalık): Kırmızı ----- Mercan Sakral çakra (Yaratıcılık): Turuncu ----- Kaplangözü Solar plexus çak..
559,00TL
Brand: Oneprettywish
Deniz kabuklu kolye. Kırmızı ip, gerçek deniz kabuğu ve turkuaz doğal taş ile tasarlanmıştır. Ortalama 55-60 cm uzunluğundadır...
189,00TL
Brand: Oneprettywish
İkizler burcu burç kolyesinde kaplan gözü doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır Kaplan gözü; -Cesareti artırır ve hayatınızın bir amaçtan yoksun olduğunu düşündüğü..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Koç burcu burç kolyesinde hematit doğal taşı kullanılmıştır. 45 cm pirinç üzeri altın kaplama zincir kullanılmıştır. 5 cm lik uzatma zinciri mevcuttur. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır. Hematit; -Stres azaltıcı özelliği vardır. -Duygu-durum bozukluklarının yönetimine yardımcı..
219,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)