Ürünlerimiz
Alışveriş Sepetim

Anahtarlık

520 Bereket Anahtarlık
Yeni Çok Satanlar
Brand: Oneprettywish
520 Bereket AnahtarlıkBolluk ve bereket getirmesi için tasarlandı.Anahtarlıktaki semboller özenle seçildi;520 sayısı, PARA MIKNATISI olarak bilinen, bolluk, bereket enerjisi sayı sekansıdır. Acil para sayısı 520’ı beşyüz yirmi şeklinde değil de beş iki sıfır şeklinde tekrar ederek ..
359,90TL
Brand: Oneprettywish
777 Şans Anahtarlık, şans kapılarını açmak için size özel tasarlandı.777 Şans Anahtarlıktaki semboller neyi ifade ediyor?-Aventurin doğal taşı, şans ve mutluluk getiren doğal taş olarak bilinir.-Kırmızı püskül, kırmızı rengin şans getirdiğine inanılmaktadır.-777 Melek sayısının anlamı mucizedir ve b..
340,00TL
Çakra Anahtarlık
Yeni Çok Satanlar
Brand: Oneprettywish
Mucize çiçek diye adlandırılan Lotus çiçeği, insanların zor hayat koşullarından sonra mutlaka huzura ve aydınlığa kavuşacağının, ruhsal aydınlanmanın ve yeniden doğuşun habercisidir.Ametist taşı, olumsuz düşünceleri yok edici etkisi vardır ve aurayı güçlendirir.Çakra taşları (Mercan, Kaplangözü, Sit..
389,90TL
Brand: Oneprettywish
Yeni eve taşındıysanız/yeni ev aldıysanız ya da almak istiyorsanız bu anahtarlık tam size göre!Ev anahtarlığı oluşturan sembollerin anlamları;- Ana sembol olan, ev 'yuva' anlamındadır.-Ametist taşı, huzur ve pozitif enerji yayar.-7 adet sitrin taşı, eve bereket getirmesi amacıyla kullanıldı.-Nal sem..
359,90TL
Fil Sembol Şans Anahtarlık
Çok Satanlar
Brand: Oneprettywish
Fil Sembol Şans Anahtarlık. Yeni yılda tüm güzelliklerin kapılarının açılması dileğiyle tasarlandı. Fil, gücü sembolize ederNal, bolluk bereket getirirNazar boncuğu, negatif enerjilerden ve kem gözlerden korurKalp, sevgi ve güzellikler getirirGold rengi anahtarlık halkası kullanılmıştır...
209,00TL
Brand: Oneprettywish
Sevgililer gününe özel  tasarladığımız Kalbimin Anahtarı Senin Çift Anahtarlığı!Kalbinizi teslim ettiğiniz sevgilinize, kalbinizin anahtarını hediye edeceksiniz. Ev, iş ya da araba anahtarlığı olarak kullanılabilir.Kalbimin Anahtarı Senin Çift Anahtarlığımızın tasarımından bahsedersek;Kadına ai..
500,00TL
Brand: Oneprettywish
Altın kaplama malzeme ve Maldiv deniz kabuğu ile sınırlı sayıda tasarlanmıştır. Mavi mercan doğal taşı ve gerçek inci kullanılmıştır...
219,90TL
Brand: Oneprettywish
Nazar boncuğunun, insanı kem gözlerden koruduğuna inanılmaktadır. Tarih boyunca, çoğu kültürde ve dinsel inançta, göz figürü kötülükleri savan güçlü bir tılsım olarak kabul edilmiştir.Cam nazar boncuğu, kırmızı püskül, anahtar ve Fatma Ana Eli sembolü ile özel tasarladığımız Nazar anaht..
249,90TL
Brand: Oneprettywish
Pembe kuvars doğal taşı, hayat ağacı, murano camı melek sembolü ve kişiye özel isim plakası ile tasarlanmıştır.Pembe kuvars, sevgi ve şefkati temsil eder. Taşın enerjisi, kalp çakrasını dengeleyerek ve açarak, sevgi ve anlayışı artırabilir. İlişkilerde daha duyarlı, merhametli ve anlayışlı olma ko..
380,00TL
Sitrin Anahtarlık
Çok Satanlar
Brand: Oneprettywish
Sitrin AnahtarlıkBolluk ve bereket getirmesi için tasarlandı :)Sitrin (citrine) doğal taşı, bolluk ve bereket, ticaret ve başarı taşıdır.Sahip olduğu renk, derecesi ve kristal ailesinden olması sebebiyle güçlü bir çekim gücüne sahiptir.Sarı renginden dolayı zenginliği de ifade etmektedir. Kızılderil..
329,90TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)