Ürünlerimiz
Alışveriş Sepetim

Nazar Kolyeleri

Brand: Oneprettywish
Nazar Göz Çelik KolyeÖzel tasarım nazar kartında ve hediye kutusunda gönderim yapılır.Zincir uzunluğu 45 cm olup, 5 cm uzatması mevcuttur. Göz sembolü 2 cm genişliğindedir. Ürünümüz çeliktir, kararma veya alerji yapmaz. Günlük kullanıma uygundur. ..
179,90TL
Brand: Oneprettywish
Yaklaşık  60 cm uzunluğundadır. Göğüs ortasına denk gelmektedir. İsterseniz ipin boyunu daha kısa olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. 7 göz cennetin 7 kapısını sembolize eder. Her süryani taşının şeklinde farklılıklar olabilir. Süryani gözleri el yapımıdır ve Mardin'den gelmektedir. Kırmızı ip p..
139,00TL
Brand: Oneprettywish
Süryani Kırmızı İp Kolye 925 Ayar Gümüş. Yaklaşık 60 cm uzunluğundadır. İsterseniz ipin boyunu daha kısa olacak şekilde arkasından kolayca ayarlayabilirsiniz.  Taşın üzerindeki iki deliğin anlamı iki gözü temsil eder.Nazar boncuğunun, kem gözlerden koruduğu, görünür bir yere takıldığında nazard..
200,00TL
Brand: Oneprettywish
Taşın üzerindeki iki deliğin anlamı iki gözü temsil eder. Nazar boncuğunun, kem gözlerden koruduğu, görünür bir yere takıldığında nazardan ve kötü enerjiden koruyacağına inanılır. Her bir taş el yapımıdır, Mardin'de atölyede işlenmiştir. 925 ayar gümüş zincir ve yine 925 ayar kolye ucundan oluş..
329,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)