Ürünlerimiz
Alışveriş Sepetim

Aksesuar

Brand: Oneprettywish
Dilek Defteri Dilek Kalemi Seti 1 adet dilek defteri ve 1 adet dilek kaleminden oluşan set.50 sayfadan oluşan A6 boyutunda defter. DİLEK DEFTERİDileklerinizi yazıya dökmeniz için özel tasarlandı. Gerek duyduğunuzda çantanızda bile taşıyabilir, istediğinizi not alabilirsiniz. DİLEK KALEMİ ..
89,90TL
Brand: Oneprettywish
Fil Sembol Şans Anahtarlık. Yeni yılda tüm güzelliklerin kapılarının açılması dileğiyle tasarlandı. Fil, gücü sembolize ederNal, bolluk bereket getirirNazar boncuğu, negatif enerjilerden ve kem gözlerden korurKalp, sevgi ve güzellikler getirirGold rengi anahtarlık halkası kullanılmıştır...
149,00TL
Brand: Oneprettywish
Kırmızı İp Dilek Ritüel Seti Hediye Kutusu, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için sevgiyle ve özenle hazırladık. Bu kutunun sloganı, bir dilek tut, gerçek olsun! Kırmızı ipin şansına inanlar için harika bir dilek seti hazırladık.  Kutu içeriğinde kullanım önerimizi bulacaksınız. Kendi ritüelin..
329,90TL
Brand: Oneprettywish
Altın kaplama malzeme ve Maldiv deniz kabuğu ile sınırlı sayıda tasarlanmıştır. Mavi mercan doğal taşı ve gerçek inci kullanılmıştır...
189,90TL
Brand: Oneprettywish
Nazar boncuğunun, insanı kem gözlerden koruduğuna inanılmaktadır. Tarih boyunca, çoğu kültürde ve dinsel inançta, göz figürü kötülükleri savan güçlü bir tılsım olarak kabul edilmiştir.Cam nazar boncuğu, kırmızı püskül, anahtar ve Fatma Ana Eli sembolü ile özel tasarladığımız Nazar anaht..
169,90TL
Brand: Oneprettywish
Pembe kuvars doğal taşı, hayat ağacı, murano camı melek sembolü ve kişiye özel isim plakası ile tasarlanmıştır.Pembe kuvars, sevgi ve şefkati temsil eder. Taşın enerjisi, kalp çakrasını dengeleyerek ve açarak, sevgi ve anlayışı artırabilir. İlişkilerde daha duyarlı, merhametli ve anlayışlı olma ko..
280,00TL
Sitrin Anahtarlık
Yeni Çok Satanlar
Brand: Oneprettywish
Sitrin AnahtarlıkBolluk ve bereket getirmesi için tasarlandı :)Sitrin (citrine) doğal taşı, bolluk ve bereket, ticaret ve başarı taşıdır.Sahip olduğu renk, derecesi ve kristal ailesinden olması sebebiyle güçlü bir çekim gücüne sahiptir.Sarı renginden dolayı zenginliği de ifade etmektedir. Kızılderil..
219,90TL
Brand: Oneprettywish
Kırmızı ip ve nazar boncuğu ile tasarlanmıştır. Her telefona uygundur. ..
69,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)