Ürünlerimiz
Alışveriş Sepetim

Doğal Taş Bileklikler

Brand: Oneprettywish
Akrep burcu burç bilekliğinde mavi topaz doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Mavi topaz- Cesaret, neşe ve hoş..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Anne kız kombin çift bilekliğidir. Kırmızı ip turkuaz taşı ile hazırlanmış 2 adet bileklik görseldeki kartı içerir. Eşsiz bir hediye seçeneğidir...
269,90TL
Brand: Oneprettywish
Aslan burcu burç bilekliğinde kristal kuvars doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Kristal kuvars;-Beyin fonksi..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
3 adet bileklik içerir. Sipariş sırasında istediğiniz harfi belirtebilirsiniz.Aventurin doğal taş ile hazırlanmıştır...
276,00TL
Brand: Oneprettywish
Aventurin taşı şans taşı olarak bilinmektedir. Doğal aventurin taşı kullanılmıştır. Yoncanın 4 yaprağının anlamı; umut, inanç, aşk ve şanstır.Kırmızı ipin şans getirdiğine inanılmaktadır.Şans kartı ile hediye kutusunda gönderim yapılır. Her bileğe uygun şekilde ayarlanabilir...
259,00TL
Brand: Oneprettywish
Balık burcu burç bilekliğinde yeşim(jade) doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Yeşim taşı (jade);-Huzur ve saf..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Başak burcu burç bilekliğinde karneol doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Karneol (kırmızı akik);-Yenilik ve ..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
Bereket sitrin bilekliğimizde, 4 mm boyutunda Sitrin doğal taşı  ve at nasıl sembolü kullanılmıştır. Altın kaplama zincir ve metaryeller kullanılmıştır. Görseldeki bereket kartı ve hediye kutusu ile gönderilir. Takılarınızı sudan ve kimyasaldan uzak tutmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece uzun süre..
219,00TL
Brand: Oneprettywish
Boğa burcu burç bilekliğinde akik doğal taşı kullanılmıştır. Bileklik 3 farklı renkte mevcuttur. Renk seçeneğini sipariş sırasında belirtebilirsiniz. Bileklik her bileğe uygun şekilde ayarlanabilmektedir. Görseldeki gibi özel tasarım kartı ile gönderim yapılır.Akik;-Ruhsal olarak insan üzerinde bulu..
159,90TL
Brand: Oneprettywish
İnsan vücudunda yedi tane ana kapı, diğer bir deyişle 7 enerji merkezi bulunur. Çakralar, vücudumuzdaki enerji merkezlerini temsil eder.  Vücudumuzda 7 çakra vardır. Çakralar, omurganın  en alt ucundan başlayarak kafamızın tepe noktasına doğru yükselerek dizilmektedir. Çakra merk..
219,90TL
Brand: Oneprettywish
Bu bileklik, doğaya karşı sorumluluğunu nefes aldığın her an hatırlaman için tasarlandı. Bileklikte yer alan doğal taşların her biri doğayı oluşturan unsurları temsil ediyor. Bileklikteki doğal taşlar yukarıdan aşağıya sırayla; Akuamarin: Su Sodalit: Hava Öd ağacı: Toprak Afrika turkuazı..
139,00TL
Brand: Oneprettywish
Doğal taş bileklik Aventurin, lapis, turkuaz, mercan ve kültür incisi ile hazırlanmıştır. Tasarım şans bilekliğidir...
379,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)